Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

به گزارش روابط عمومی حوزه امام جعفرصادق علیه السلام قشم: جلسه مدیران و اساتید حوزه های علمیه استان هرمزگان با حضرت آیت الله فرهانی و مسئولان شورای عالی مرکز مدیریت قم در بندرعباس تشکیل شد.

در این جلسه،مدیران و اساتید مدارس علمیه استان اعم از بلند مدت و سفیران هدایت و همچنین مدیریت محترم حوزه های علمیه استان هرمزگان به بررسی مسائل و مشکلات پرداختند و ابعاد مختلف همچون مباحث آموزشی،رفاهی و معیشتی طلاب،اساتید و موارد مربوط به خانواده های طلاب مورد نقد و بررسی قرار گرفت.در این جلسه که با شرکت مدیریت و کادر علمی حوزه ی علمیه امام صادق علیه السلام همراه بود،جناب حجت الاسلام والمسلمین جوکار نیز به بیان پاره ای از مسائل مربوط به حوزه ها پرداختند ،مسائلی از قبیل معیشت طلاب و خانواده های ایشان و برنامه ریزی مناسب برای خانواده ها جهت استفاده هدفمند و مؤثر و جلوگیری از بروز مسائل حاشیه ای و فراهم کردن زمینه ی مناسب برای ارتقا جایگاه و... از موارد مورد اشاره ایشان بود.

 

متقن و یقینی بودن متون درسی،عدم تطابق زمان در نظر گرفته شده با متن دروس از موارد مورد بحث در جلسه بود،واحدی شدن و ترمی بودن دوره ی از دیگر معظلات جاری در حوزه هاست که مطرح و بررسی شد.

عدم ثبات در متون در سی و تغییر در کتب درسی و لزوم بازنگری برخی دروس(مانند درس الوسیط که تکرار درس الموجز است)از مهمترین مطالب مطروحه در جلسه مذکور بود.