Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
کد خبر : 470

امام جمعه موقت شهرستان قشم گفت : اخراج دزدان بیت المال خواسته ای است که باید به صورت جدی پیگیری و بررسی شود .

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم؛ حجت الاسلام علی عرفان پور، امام جمعه موقت شهرستان قشم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم به دست درازی اخیر برخی مدیران به بیت المال اشاره کرد و گفت : مسولان کشوری لیست برخی سواستفاده کنندگان را منتشر کرده اند اما هنوز برخورد جدی با این افراد نشده است .

 

وی افزود : کمترین توقع مردم از دولت این است که افزاد چپاول گر بیت المال را از  سمت خود برکنار و اموال مردم و بیت المال برگردانده شود .

 

امام جمعه موقت شهرستان قشم با بیان اینکه انتشار چنین اخباری برای کشور اسلامی زیبنده نیست ، اظهار داشت : در اوضاع اقتصادی کنونی که جامعه دچار مشکلات فراوانی است سواستفاده برخی افراد از بیت المال قابل قبول نیست .

 

وی در ادامه به اهمیت جایگاه دشمن شناسی و شناخت درعمل اشاره کرد و گفت : انسان های ساده لوح درمذاکرات برای دست دادن ایران با آمریکا تشویق می کردند ولی مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا قابل مذاکره نیست تا اینکه مذاکره با شیطان بزرگ نتیجه عکس داد و هر چه می خواست از ما گرفت ولی به هیچ یک از تعهداتش عمل نکرد  .
حجت الاسلام عرفان پور بیان کرد : شیطان بزرگ در مذاکرات به همگان نشان داد که نمی شود به آمریکا و امثال آنها اعتماد کرد ، دشمنی که بیش از سی سال است که قدرت آن را در دنیا متلاشی کرده ایم لبخند آن هدفی خطرناک برای ضربه زدن به ایران است .

 

امام جمعه موقت شهرستان قشم در بخش دیگر این خطبه  به ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار اشاره کرد و افزود : خبرنگاران در جامعه از جایگاه سنگینی برخوردارهستند و کار آنان مصداق جهاد فی سبیل الله است .

 

وی ادامه داد : تنها خبرنگاران و خبرگزاری های که بر مبنای حقیقت و حق طلبی در دنیا  خبر پخش می کنند خبرنگاران جمهوری اسلامی ایران است که برای رضایت خدا و خدمت به مردم قلم میزنند و خبرگزاری های دیگر در خدمت گردن کشان و ستمگران برای ایجاد تفرقه و اختلاف افکنی کار می می کنند امام خبرنگاران جمهوری اسلامی ایران در خدمت اسلام و عدالت هستند .

 

حجت الاسلام عرفان پور با بیان اینکه خبرنگاران جان خود را در این عرصه به خطر می اندازند ، تصریح کرد : خبرنگارها به دلیل اینکه واقعیت ها و حقایق را بیان می کنند مورد بی مهری برخی مسولان قرار می گیرند اما خبرنگاران با تعهدی که به ولایت فقیه و اسلام دارند وظایف خود را به نحو احسنت انجام می دهند .